Návod na udělení souhlasu s použitím osobních údajů pro potřeby PCR testování

Vážení rodiče,

od středy 19. května škola přejde na PCR testování žáků, které bude následně probíhat jednou za 14 dní. Pro potřeby testování je nutný váš souhlas s použitím osobních údajů (vyhodnocení testů provádí dodavatelská firma). Souhlas s použitím osobních údajů je připraven k potvrzení v elektronické žákovské knížce – je třeba, aby se rodič do elektronické žákovské knížky přihlásil pod svým uživatelským jménem (krok 1) a dále postupoval následovně (v orientaci vám pomohou náhledy obrazovek na přiložených obrázcích):

Krok 2: kliknout na Počet nových souhlasů v Oznámení

Krok 3: kliknout na zobrazený souhlas

Krok 4: odsouhlasit kliknutím na Souhlasím

Krok 5: po udělení souhlasu se u textu objeví zelený smajlík

Krok 6: odhlášení ze systému

Děkujeme za spolupráci,

ZŠ Náměstí