Přechod na používání systému Google Classroom

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k prodloužení výluky školy na základě usnesení vlády ČR č. 1112 ze dne 30.10.2020 budeme při distanční výuce přecházet na jednotné používání systému Google Classroom a následně také Google Meet. Protože děti oproti původnímu předpokladu do školy zatím nemohou a nikdo neví, kdy se tak stane, vypracovali jsme zjednodušený manuál pro používání Google Claassroom. Ten všichni žáci obdrželi na školní e-mail a je umístěn také na těchto webových stránkách v sekci Výuka On-line v prostředí každé jednotlivé třídy. Od nového systému očekáváme efektivnější práci s žáky, zejména jasně danou a doložitelnou zpětnou vazbu. Vzhledem k době a podmínkám zavádění nových technologií bude třeba vzájemné vstřícnosti na obou stranách výchovně-vzdělávacího procesu. Věřím, že přechod na další stupeň distanční výuky posune kvalitu vzdělávání na naší škole.

Mgr. Tomáš Hasík, ředitel školy