Žáci 3. a 6. tříd ZŠ Čáslav Náměstí se zúčastnili Dne bezpečnosti, který se tradičně konal v Muzeu zemědělské techniky.
Během programu se žáci seznámili s prací záchranných složek, vyzkoušeli si praktické dovednosti a dozvěděli se, jak správně reagovat v krizových situacích.
Pro mnohé byl zážitek inspirací i motivací k většímu zájmu o vlastní bezpečí i pomoc druhým.



















