MALÝ KUCHTÍK NA CESTÁCH

Kuchtíci se vydali na sladké dobrodružství plné čokolády! Navštívili Chocotopii v Praze a dozvěděli se něco o výrobě čokolády.
Součástí programu byl také oblíbený workshop, kde si každý vyrobil vlastní čokoládový suvenýr. 🍫👩‍🍳👨‍🍳
Po sladkém zážitku následoval přesun do Rodasu v Šestajovicích. Zde si děti vyzkoušely další tvoření – výrobu svíček a vyrobily si vlastní koupelovou sůl.🕯️🧼. Součástí byla i malá Zoo. Děti si mohly nakrmit domácí zvířátka. ❤️
Den plný tvoření, vůní a radosti, na který se jen tak nezapomíná!
Olga Šulcová DiS. a malí kuchtíci