Školní kuchyňka stále v permanenci: Také kroužek Kuchtíků se připravil na Velikonoce

Velikonoční čas byl u našich malých kuchtíků plný tvoření a sladkých vůní. Děti se s nadšením pustily do pečení tradičních velikonočních beránků, které si po upečení ozdobily mašlí. Každý beránek byl originální a bylo vidět, že si na něm dal každý malý kuchtík opravdu záležet.
Kromě pečení se kuchtíci věnovali i velikonočnímu tvoření. Z uvařených vajíček si zhotovili roztomilá kuřátka, která jim doslova ožila pod rukama. Kuchtíci si procvičili svou zručnost, ale také trpělivost a kreativitu.
Všem našim sledovatelům přejeme veselé Velikonoce! 🐣 🐑 🐰
Malí kuchtíci a Olga Šulcová, DiS. ❤️