Šlápota zakončila turistickou sezónu

Poslední výlet turistického kroužku ve Světlé nad Sázavou se nesl ve znamení sluníčka a skvělé nálady. Naše putování jsme zahájili poklidnou procházkou rozkvetlým zámeckým parkem, který nás okouzlil svou jarní atmosférou. Na místních skleněných trzích jsme obdivovali křehkou krásu tradičního řemesla a šikovnost českých sklářů. Děti se s nadšením vyřádily v kreativních art dílnách, kde si pod odborným dohledem vyrobily vlastní drobné suvenýry. Celý den nás provázelo nádherné počasí, díky kterému byl tento společný výšlap perfektní tečkou za sezónou.