Společný výlet kroužků Šlápota a Poznáváme Česko

V sobotu vyrazily oba turistické kroužky ZŠ Čáslav Náměstí (Šlápota a Poznáváme Česko) po zimní pauze na první jarní výlet. Nádherný slunečný den obě skupiny využily ke společné návštěvě Kolína.
Účastníci navštívili moderní relaxační park, historický gotický kostel a také Pomník medvědů od Kolína (z večerníčku „Potkali se u Kolína“), který se nachází v lesoparku Borky na kolínském Zálabí.
Celý den krásně svítilo sluníčko, panovala dobrá nálada a děti si užily dobrodružství, sportovní aktivity i objevování krás řeky Labe. Všem účastníkům děkujeme za úžasný den a těšíme se na další společné toulky po Česku.