Před odchodem na Velikonoční prázdniny se žáci ZŠ Čáslav Náměstí, spolu se svými pedagogy, zúčastnili akce Ukliďme Česko. Jednalo se již o naši několikátou účast, při které děti sbíraly odpadky ve Vodrantech. Přispěly tak k ochraně životního prostředí a navíc si užily pohyb na čerstvém vzduchu. Dostalo se jim také velké pochvaly od procházejících se lidí. Úklidové dopoledne se vydařilo a děti odcházely do svých domovů spokojené.























