Žáci čtvrtých ročníků procvičovali své cyklistické dovednosti

Díky spolupráci s Městskou policií Čáslav si na dopravním hřišti žáci ze tříd 4. A a 4. B mohli ověřit své teoretické i praktické znalosti z jízdy na kole. Pro bezpečný pohyb na veřejných komunikacích však nestačí jen umět jezdit na kole, ale je třeba znát i pravidla silničního provozu. Děti si tak během jízd procvičily řešení dopravních situacích na křižovatkách a až příště vyrazí do ulic, bude jejich jízda zase o něco bezpečnější.