Návštěva anglického edukativního divadelního představení

Ve středu 14. listopadu 2018 se naši žáci 7. až 9. tříd zúčastnili divadelního představení „One day in London“ anglického edukativního divadla The Easy English Theatre.

Žáci společně s mladíkem Chrisem strávili jeden den v Londýně, kde byli svědky různých vtipných situací, do kterých se Chris dostal. Zábavnou formou si obohatili svoji slovní zásobu díky výrazům z běžné angličtiny, kterým se z učebnic nenaučí, a jejichž znalost se jim v reálném životě bude určitě hodit. Představení bylo interaktivní, zapojilo do hry i některé žáky z řad diváků. Velmi přínosné byly krátké přestávky, kdy herci vysvětlili nejdůležitější slovíčka či fráze, které byly použity v každé části hry.

Žáci odcházeli z představení nadšení a s pocitem, že učit cizí jazyk se lze i jinak než jen v lavici ve škole.

Ing. Olga Schüllerová